Osztály névsor Görgeteg

 

1.osztály

Osztályfőnök: Héjjas Margit

  1. Basics Márk
  2. Farkas Ferenc
  3. Németh Zsófia
  4. Pfeifer Sándor
  5. Pfefer Tibor
  6. Szabó Zsófi
  7. Vas Karolina
  8. Orsós István
  9. Horváth Renátó Junior
  10. Pfeifer Patrik Milán
  11. Pfeifer Szebasztián Tamás

2. osztály

Osztályfőnök: Söllei Ildikó

  1. Barabás Bence
  2. Basics Szimonetta Gabriella
  3. Elek Bálint
  4. Horváth Bianka
  5. Horváth Kornél János
  6. Karádi Sándor Milán
  7. Mátés Jázmin
  8. Mátés József
  9. Nánási Józseg
  10. Pápai Jázmin Anita
  11. Pfeifer Éva Valéria
  12. Czene Dávid Imre

3. osztály

Osztályfőnök: Mátyás Lajosné

  1. Bertók Richárd Juliánusz
  2. Horváth Melissza Magdolna
  3. Orsós Alexandra
  4. Orsós Erzsébet
  5. Orsós Melissza
  6. Pfeifer György
  7. Völgyesi Evelein
  8. Horváth Rikárdó
  9. Pfeifer Adrián

4. osztály

Osztályfőnök: Krénuszné Szabó Adrienn

  1. Bakonyi Martin
  2. Péter Bíborka
  3. Kovács László Balázs
  4. Horváth Kornélia Jusztina
  5. Somogyi Richárd
  6. Kovács Elemér
  7. Kurucz Krisztián
  8. Bense Bálint
  9. Orsós József Sándor
  10. Orsós Henrietta Virág
  11. Orsós Dávid
  12. Kondricz Mária Éva

5. osztály

Osztályfőnök: Szakácsné Berendiás Tünde

  1. Ila Ároád Adolf
  2. Nánási Barbara
  3. Bakonyi Attila Balázs
  4. Elek Maximilán József
  5. Fülöp Katalin Piroska
  6. Papp Bence Bendegúz
  7. Stóber Anna Sára
  8. Buzási Anna
  9. Orsós Bianka
  10. Mátés Dzsenifer
  11. Kalányos Roland
  12. Orsós Eliza
  13. Bogdán Csaba
  14. Orsós Csilla Edina
  15. Orsós Kimberli Natália
  16. Knppl Bettina
  17. Pfeifer Dzsenifer Alexandra

6. osztály

Osztályfőnök: Putics Endre

  1. Kati Ramóna
  2. Fitos Regina Kármen
  3. Németh Renáta
  4. Törzsök Lóránt
  5. Orsós Aranka Dzsenifer
  6. Puha Milán
  7. Bense József
  8. Horváth István
  9. Horváth Krisztofer
  10. Orsós Dávid
  11. Horváth Remóna
  12. Pfeifer Emilián

7. osztály

Osztályfőnök: Gáspárné Tölgyesi Andrea

  1. Bertók Erik Milán
  2. Gelencsér Adrienn
  3. Horváth Tamás
  4. Orsós Dániel
  5. Somogyi Annamária
  6. Szli Péter
  7. Szabó Norbert Alex
  8. Németh Klaudia
  9. Szántó Lili
  10. Máté Marcell
  11. Mészáros Mónika
  12. Pataki László Milán
  13. Kovács Enikő
  14. Rác Gábor
  15. Rác Marcell
  16. Orsós Ivett Ildikó
  17. Bogdán Bianka

8. osztály

Osztályfőnök: Timárné Harmati Magdolna

Timárné Harmati Magdolna

Forrás: http://gorgetegiskola.freewb.hu/pedagogusaink-dolgozoink/T
Timárné Harmati Magdolna

Forrás: http://gorgetegiskola.freewb.hu/pedagogusaink-dolgozoink/
Timárné Harmati Magdolna

Forrás: http://gorgetegiskola.freewb.hu/pedagogusaink-dolgozoink/
  1. Herkli Virág
  2. Mátés Karolina
  3. Nagy Edit
  4. Nánási Alexandra
  5. Péter Zsanett
  6. Szabó Ágnes
  7. Szabó Roland István
  8. Buzási Léna
  9. Mátés István
  10. Ivos Fanni
  11. Kurucz Anita
  12. Orsós Kornélia Gréta
  13. Orsós Dániel
  14. Horváth Zsanett Ramóna
  15. Horváth Vivien

Osztály névsor Rinyaszentkirály

1. osztály

  1. Lepsényi Csenge
  2. Madár Gergő
  3. Orsós Laura Eszter
  4. Orsós Vanessza
  5. Pfeifer Aranka Éva
  6. Orsós Karolina Beáta

2. osztály

  1. Orsós Vanessza

3. osztály

  1. Orsós Péter
  2. Buzási Bence
  3. Fitos Zetény Csongor
  4. Orsós Patrik László
Asztali nézet