Iskolánkban már hosszú évek óta működik a diákönkormányzat.

A diákönkormányzat - a nevelőtestület véleményének a kikérésével – dönt saját működéséről, a diákönkormányzat működéséhez biztosított anyagi eszközök felhasználásáról, egy tanítási munkanap programjáról.

Minden évben fő célként tűzzük ki a gyerekek közösségi életének kialakítását, változatos programok szervezését, az intézmény családiasabbá tételét.

A tanév során számos programmal színesítjük a tanévet. Minden ősszel és tavasszal megszervezzük tanulóink számára a papírgyűjtés, melyet mindig nagy lelkesedéssel várnak.

Karácsonykor mindenkinek karácsonyi csomaggal kedveskedünk, melyet diákkörünk állít össze. Februárban hangos, vidám mulatsággal űzzük el a fagyos telet. Tanulóink színes jelmezekkel, produkciókkal lepik meg a közösséget.

Május végén kerül megrendezésre a gyereknap, ahol mindenki megtalálhatja a számára a megfelelő programot és kikapcsolódást.

Mottónk: „Vidámság, sokszínűség, jókedv.”

Asztali nézet