Görgeteg község Somogy megyében, Nagyatád és Barcs között található. Iskolánk a Kossuth utca központjában van.
Tágas udvar és bitumenes kézilabda pálya várja a pihenni vágyó gyerekeket. Jól felszerelt, új bútorokkal berendezett termekben folyik az oktatás-nevelés. Nyolc tanteremben tanulhatnak a diákok, melyből négy teremben interaktív tábla segíti a tanítást: harmadik és negyedik osztályban, felsőben történelem,  informatika és földrajz, biológia órákon. Az informatika órán 16 számítógéppel dolgozhatnaka a gyerekek harmadiktól nyolcadik osztályig.
Télen, rossz idő esetén tornaszobában sportolnak tanulóink. Iskolai könyvtár a magyar teremben kapott helyett.
Külön konyhával nem rendelkezünk, az óvoda melletti ebédlőjében étkezhetnek a gyerekek.
Iskolánk tanuló létszáma 2016/2017-es tanévben 128 tanuló. nyolc osztállyal,  második és  négy napközis csoporttal működik intézményünk.

Tagintézményünk:  Rinyaszentkirály

Asztali nézet